A svéd IFK Göteborg vendégeként 1-0-s vereséget szenvedett a Lombard FC Pápa az Intertotó-kupa második fordulójában, így 4-2-es összesítéssel a skandináv gárda jutott tovább.

Az első mérkőzéshez hasonlóan ismét a hajrában kapott gólt a Pápa, ezúttal Berg a 93. percben vette be az egyébként remekül védő Dombai kapuját, igaz, még a 0-0 sem lett volna elég a magyar csapatnak. A kétszeres UEFA-kupa-győztes skandinávok ellenfele a Sturm Graz-Wolfsburg párharc továbbjutója lesz.

Intertotó-kupa, 2. forduló, visszavágó:
IFK Göteborg - Lombard FC Pápa 1-0 (0-0)
Göteborg, Ullevi-stadion, 4000 néző
v.: Kaldma (észt)
Göteborg: B. Andersson - Svensson, Bjärsmir, J. Berg, M. Johansson - S. Johansson, Alexandersson, Wendt, Mourad - Selakovic (Wowoah, a szünetben) , Sandklef (M. Berg, a szünetben)
Pápa: Dombai - Farkas V., Farkas A., Mutica, Geri - Lászka, Lipták (Kincses, 70.), Kovrig (Róth, 65.), Szabó T. - Hercegfalvi (Újhegyi, 37.), Herczeg
gól: M. Berg (93.)

Továbbjutott: a Göteborg 4-2-es összesítéssel.