Hazai pályán kapott ki 1-0-ra a Ferencváros együttese a Balaton FC-től az Arany Ászok Liga 12. fordulójának szombati játéknapján. A Győr 6-0-ra ütötte ki a Haladást, a Pécs a Videotont, a ZTE a Békéscsabát verte.

Győri ETO FC - Lombard FC Haladás 6-0 (4-0)
Győr, 1200 néző
vezette: Kassai
Győri ETO FC: Sebők - Jäkl, Stark, Geri - Németh N., Jovanovic (Peric 75.), Kartelo, Nagy T. - Miriuta - Nicsenko (Varga Z. 65.), Bajevski (Herczeg 74.)
Lombard FC Haladás: Balogh - Kaj, Lőrincz, Seper, Farkas A. - Németh T. (Farkas V. a szünetben), Dubecz (Czeglédi 66.), Kovács A., Tóth P. - Nagy S., Edivaldo (Schafranek 45.)
gól: Miriuta (4.), Kartelo (16., 89.), Nicsenko (37.), Nagy T. (45.), Bajevski (48.)
sárga lap: Németh N. (21.), Jovanovic (30.), Stark (88.), illetve Dubecz (22.)

4. perc: Miriuta 25 m-es, nagyerejű lövése a kapu jobb oldalába vágódott (1-0).

13. perc: Farkas A. baloldali beadása után Nagy S. 8 m-ről alig fejelt a bal kapufa mellé.

16. perc: Miriuta bal oldalról ívelt szabadrúgást középre, Kartelo pedig 8 m-ről a Haladás hálójába fejelt (2-0).

27. perc: szombathelyi támadás végén Edivaldo 3 m-ről nagy helyzetből fejelt a győri kapu mellé.

37. perc: Bajevski az alapvonal közeléből jobbról gurított középre, Nicsenko pedig 3 m-ről passzolt az üresen maradt kapuba (3-0).

45. perc: Miriuta nagyszerűen ugratta ki Nagy Tamást a balösszekötő helyén, aki 7 m-ről a bal alsó sarokba lőtt (4-0).

48. perc: Németh N. tértölelő, hatalmas átadással ugratta ki a bal oldalon Bajevskit, aki lefutotta a védőket, majd egy csel után 14 m-ről a bal sarokba lőtt (5-0).

76. perc: Kovács A. 5 m-es lövését Kartelo a gólvonalról mentette.

89. perc: Kartelo 14 m-es lövése Sepert érintve vágódott a szombathelyi kapuba (6-0).

Az első félidőben a nagyszerű napot kifogó Miriuta vezérletével remekül játszott az ETO, és bár a Haladásnak is voltak helyzetei, négygólos vezetése teljesen megérdemelt volt.

A szünet után gyorsan növelte előnyét a hazai csapat. Ezt követően egy kicsit visszaesett a mérkőzés irama, a győriek azonban végig uralták a játékot, és a hajrában újabb góllal tették fel a koronát szombati játékukra.