Szombaton és vasárnap Dunaújvárosban rendezik a közel 27 millió forint összdíjazású teremlabdarúgó-bajnokság harmadik, illetve negyedik selejtezőtornáját. A kvalifikációs viadalokat körmérkőzéses rendszerben bonyolítják le, a találkozók 2x12 percesek, a győztesek jutnak a hatcsapatos fináléba. A szombati selejtezőt 18 órától élőben közvetíti az m2, a vasárnapi tornáról 22.10-től felvételről számol be a Magyar Televízió.

Pécsi MFC - Ferencváros

A műsorban változás lehet amiatt, hogy minden játéknap utolsó mérkőzését az a csapat játssza, amely két találkozó után az első helyen áll.

A múlt hétvégi, nyíregyházi tornákról a Debrecen és az MTK Hungária jutott tovább, az ötödik és hatodik selejtezőt január 25-26-án Zalaegerszegen rendezik.

A döntőre február 2-án, a debreceni Főnix-csarnokban kerül sor.