A magyar utánpótlás labdarúgó-válogatott Európa-bajnoki selejtezőn 4-1-re győzött San Marino ellen Kecskeméten. Róth Antal szövetségi edző együttese két forduló után a csoport 3. helyén áll. A találkozó előtt Szécsi Gábor, a város polgármestere avatta fel a  felújított stadiont.

Utánpótlás (U21) Európa-bajnoki selejtező, 4. csoport:
Magyarország - San Marino 4-1 (1-1)
Kecskemét, 2000 néző
vezette: Mammadov (azeri)
Magyarország: Balogh J. Szélesi, Máté, Nagy G., Bodor Czvitkovics, Buzsáky (Regedei, 80.), Tóth B. (Fehér Z., 74.), Németh N. (Koplárovics, 66.) Torghelle, Bajzát
San Marino: Valentini - Bollini (Nanni, 73.), Corini, Crescentini, Vitaioli - Moretti, Andeini, Maiani (Bugli, 66.), Bonifazi - Marani, Ciacci (Amici, 87.)
gól: Bajzát (23.), Bodor (48.), Czvitkovics (65., 90.), illetve Ciacci (44.)
sárga lap: Szélesi (8.), Buzsáky (42.), Torghelle (64.), illetve Maiani (40.), Marani (49.), Corini (53.)

23. perc: Bodor bal oldali beívelését Torghelle mellel Bajzáthoz továbbította, aki 12 méterről a bal alsó sarokba lőtt (1-0).

44. perc: Ciacchi fejelt közelről Balogh J. kapujába (1-1).

48. perc: Németh N. ugratta ki a balszélen Bodort, aki 13 méterről, jobbal a bal alsó sarokba helyezett (2-1).

65. perc: Németh N. bal oldali beadása után Czvitkovics lőtt 7 méterről kapásból a hálóba (3-1).

Gellei is örül a közvetítésnek/sport/magyarfoci/20021015gellei.html

90. perc: Czvitkovics két csel után, 18 méterről jobbal a bal alsó sarokba csavarta a labdát (4-1).

A házigazdák végig irányították a mérkőzést, de fölényüket csak a szünet után tudták gólokra váltani.