Helyet cserélt a tabellán a Győr és a Hali

Küzdelmes, de alacsony színvonalú mérkőzésen a kevesebbet hibázó csapat szerezte meg a három pontot.

Borsodi Liga, 20. forduló
Haladás - Győri ETO 1-2 (0-0)
Szombathely, 1500 néző, V: Juhos
Haladás: Kurucsai - Nagy G., Filipovic, Juhász - Japa (Suriel 61.), Némethy, Somfalvi, Leandro, Halmosi - Nagy L. (Kaj 84.), Preisinger (Arnon 46.)
Győri ETO: Molnár L. - Böjte, Lakos, Bajusz - Mracskó (Rósa D. 73.), Golovic (Nicsenko 52.), Szanyó, Farkas B., Bognár - Baumgartner (Oross, 84.), Vayer
gól: Arnon (68.), illetve Szanyó (58., 11-esből), Nagy G. (86., öngól)
kiállítva: Filipovic (58.)
sárga lap: Somfalvi (28.), Juhász (18.), illetve Golovic (18.), Bajusz (65.), Mracskó (72.), Vayer (87.)

17. perc: Böjte 45 méterről lövésre szánta el magát, a labda a felső kapufán csattant.

26. perc: Halmosi átadását követően Preisinger 16 méterről a bal kapufát találta telibe.

57. perc: Egy győri szögletnél rosszul mozdult ki Kurucsai, a labda nagy kavarodás után Nicsenko elé került, a csatár kapura
fejelte, Filipovic pedig a gólvonalról kézzel kiütötte. Juhos játékvezető 11-est ítélt, Filipovicot pedig kiállította. A büntetőt
Szanyó értékesítette (0-1).

68. perc: Bajusz és Lakos lába alatt is elcsúszott a labda, Arnon 14 méterről középről kiegyenlített (1-1).

86. perc: Rósa Dénes futott el a jobb oldalon, középreadásába rosszul ért bele Nagy Gábor, a labda így került Kurucsai kapujába (1-2).