Nagy hidegben és óriási szélben zajlott a mérkőzés. A Kispest az első perctől kontrajátékra rendezkedett be, s kínálkozó lehetőségeit nagyon jól használta ki. Összességében közepes színvonalú mérkőzésen a szerencsésebb csapat győzött.

Borsodi Liga, 20. forduló:
Sopron - Kispest-Honvéd 2-3 (1-3)
Sopron, 2500 néző
vezette: Arany
Sopron: Farkas - Horváth R., Salagean, Varga (Sifter, 60.) - Sira (Orabinec, 60.), Csiszár (Nagy Zs., 74.), Somogyi, Tóth I. - Bausz, Tóth M., Nagy T.
Kispest-Honvéd: Udvarácz - Babos, Lőrinc, Balint, Müller - Németh (Füzi K., 90.), Pintér, Aranyos - Borgulya (Kiss P., 76.), Piroska, Sasu (Faragó, 58.)
gól: Horváth R. (2.), Tóth M. (87.), illetve Piroska (8.), Pintér (17.), Sasu (29.)
sárga lap: Tóth I. (51.), Somogyi (56.), Orabinec (81.), Sifter (90.) illetve Müller (44.)

2. perc: Csiszár végzett el 30 m-ről szabadrúgást, a beívelést Horváth R. az ötös bal sarkáról, teljesen üresen fejelte a jobb kapufa érintésével a hálóba (1-0).

8. perc: egy hosszú indítás után Piroskához került a labda, a támadó 10 m-ről a tétovázó Farkas mellett a bal felső sarokba emelt (1-1).

17. perc: Horváth R. egy beívelés után rosszul szabadított fel, a labda Pintér elé pattant, aki balról, 20 m-ről a jobb sarokba lőtt (1-2).

29. perc: Kispesti kontra végén Piroska ívelt Sasu elé, ő egyet állított rajta, majd 13 m-ről hatalmas erővel lőtt a léc alá (1-3).

87. perc: Szöglet utáni kavarodás után Tóth M. elé került a labda, aki 2 m-ről a kapuba helyezett (2-3).

A találkozó vége kis híján botrányba fulladt. Több kispesti szurkoló beugrott a pályára, a rendbontókat a biztonsági emberek és a rendőrök - együttes erővel - kivezették.