A Borsodi Liga 19. fordulójának Győr-Dunaferr találkozóján eseményekben gazdag, közepes színvonalú mérkőzésen, izgalmas hajrában született igazságos döntetlen.

Borsodi Liga, 19. forduló:
Győri ETO - Dunaferr 2-2 (2-1)
Győr, 2000 néző
vezette: Bukovics
Győr: Molnár L. - Dienes, Stark, Böjte - Mracskó, Farkas, Szanyó (Golovic, 81.), Vasas -Baumgartner, Oross (Bognár, 68.), Dulcea (Nicsenko, 70.)
Dunaferr: Bita - Molnár Z., Salamon, Éger (Kóczián, 46.), Kiss - Zováth, Mészáros (Baranyi, 66.), Rósa, Lengyel - Sowunmi, Penksa
gól: Baumgartner (8.), Szanyó (12.), illetve Salamon (17.), Sowunmi (67.)
sárga lap: Vasas (22.), illetve Éger (43.), Kóczián (58.), Sowunmi (79.)
kiállítva: Vasas (65.), illetve Salamon (63.)

8. perc: Szanyó húzott el a bal oldalon, középre ívelt és az érkező Baumgartner 5 m-ről fejelt a kapu bal oldalába (1-0).

12. perc: Szanyó 20 m-es lövése után a labda a kapu jobb oldalába vágódott (2-0).

17. perc: Jobboldali dunaújvárosi szöglet után Salamon 10 m-ről fejelt a győri kapu jobb oldalába (2-1).

63. perc: Salamon utolsó emberként buktatta Baumgartnert, amiért a játékvezető kiállította.

65. perc: Vasas szabálytalankodott Mészárossal, a győri játékos megkapta második sárga, majd a piros lapját.

67. perc: Sowunmi 8 m-es fejesét Farkas nem tudta menteni a gólvonalon. A labda a győri játékos lábát érintve került a hálóba (2-2).