Újra Egressy, újra Waltner - újra nyert a ZTE. A csatárpáros mindkét tagja a Zalaegerszeg legutóbbi öt meccséből négyen gólt szerzett, a Győr, a Vasas és Haladás után a DVSC sem tudta megállítani a duót. Megemlítendő, hogy Egressy Gábor kétszer is betalált, míg a szokásos Waltner-gólra 92 percet vártak a hazai szurkolók.

Labdarúgó NB I, 16. forduló:
Zalaegerszeg - Debrecen 3-1 (1-1)
Zalaegerszeg, 8000 néző
vezette: Juhos
Zalaegerszeg: Turi - Kocsárdi, Urbán, Csóka, Szamosi - Nagy L. (Bonchis, 63.), Molnár, Balog, Egressy (Sabo, 87.) - Kenesei (Róth, 72.), Waltner
Debrecen: Bíró Sz. - Bernáth, Kuttor, Hanák - Böőr, Vadicska (Ulveczki, 85.), Majoros, Aleksic, Nenadic - Bajzát (Kerekes, 76.), Tiber
gól: Egressy (18., 67.), Waltner (92.), illetve Nenadic (14.)

14. perc: Tiber futott el a bal oldalon, beadását Nenadic 4 m-ről a bal alsó sarokba fejelte (0-1).

18. perc: Kenesei bal oldali szögletét Egressy 3 m-ről csúsztatta a kapu közepébe (1-1).

67. perc: Bonchis ívelt keresztbe, Egressy levette a labdát, majd 10 m-ről a vetődő Bíró alatt a bal alsó sarokba lőtt (2-1).

92. perc: Róth indította a kitámadó debreceni védelem mellett Waltnert, aki a kifutó Bíró mellett 10 m-ről a jobb alsó sarokba gurított (3-1).