Könnyed sikerrel kezdett Szöulban Babos Tímea

2019 US Open - Day 4 GettyImageRank2 SPORT TENNIS grand slam us open tennis championships
NEW YORK, NEW YORK - AUGUST 29: Timea Babos of Hungary reacts during her Women's Singles second round match against Cori Gauff of the United States on day four of the 2019 US Open at the USTA Billie Jean King National Tennis Center on August 29, 2019 in Queens borough of New York City. Emilee Chinn/Getty Images/AFP
Babos Tímea a selejtező első fordulójában kezdte a szöuli kemény pályás tenisztornát, és simán két szettben jutott tovább.

Babos egy hazai versenyzővel, a 17 éves Sin Dzsi Hóval kezdett és 6:1, 6:1-re nyerni tudott. A világranglista 92. helyén szereplő Babos mindössze két játékot engedett ellenfelének, így az sem meglepő, hogy csak 50 percig tartott a meccs.

Babos a selejtező első kiemeltje, még egy meccset kell nyernie ahhoz, hogy a főtáblára kerüljön, vasárnap a román Jaqueline Adina Cristiannal találkozik majd.