A negyeddöntő volt a végállomás Baboséknak a US Openen

2019 US Open - Day 9 GettyImageRank3 SPORT TENNIS grand slam us open tennis championships
Babosék kikaptak a moszkvai tenisztorna elődöntőjében
Babos Tímea és Kristina Mladenovic párosa nem jutott be az elődöntőbe az amerikai nyílt teniszbajnokságon.

Az első helyen kiemelt magyar, francia kettős a keddi negyeddöntőben a Viktorija Azarenka, Ashleigh Barty fehérorosz, ausztrál duótól kapott ki.

Az első játszmát nagyon simán 31 perc alatt hozták Babosék, 6:2-vel fordultak a másodikra. Itt is jól kezdtek, a magyar-francia páros 4:3-ra vezetett, amikor Mladenovic szervajátékát bukta, majd sajnos ugyanígy tett 6:5-ös hátrányban, így 7:5-tel egyenlített Viktorija Azarenka és Ashleigh Barty.

Babos Tímea és Kristina Mladenovic Forrás: AFP/2019 Getty Images/Elsa

A harmadik játszma nem kezdődött jól, hiába indult Babosék bréklabdáival, végül a magyar játékos szervagémjét vették el először, a lejtmenetből pedig nem is sikerült visszakapaszkodni, 6:1-gyel nyerték meg a döntő szettet Bartyék.

Női páros, negyeddöntő:
Viktorija Azarenka, Ashleigh Barty (fehérorosz, ausztrál, 8.)-Babos Tímea, Kristina Mladenovic (magyar, francia, 1.) 2:6, 7:5, 6:1