Balázs Attila elképesztően simán nyert a braunschweigi tenisztornán

tennis Horizontal
Balázs Attila sima győzelemmel kezdett Wimbledonban
Balázs Attila két szettben, 6:1, 6:1-re győzött Bernabe Zapata Miralles ellen a braunschweigi salakpáyás férfi tenisz challenger tornán, ezzel bejutott a legjobb 32 közé.

Pedig nem indult könnyen a mérkőzés, az első gémet a 22 éves spanyol nyerte, onnantól viszont beindult a magyar játékos, zsinórban hat játékot nyerve fordított és behúzta az első szettet.

A másodikban sem kegyelmezett ellenfelének, aki csak 3:0 után tudott egyetlen játékot nyerni.

5:1-nél Balázs a mérkőzésért szervált, végül semmire hozta az adogatását, és összesen 46 perc alatt győzött.

A világranglista 203. helyén álló 31 éves játékos (Miralles a 235.) a legjobb 32 között a torna hetedik kiemeltje, Elias Ymer ellen lép pályára kedden.