A harmadik helyen kiemelt Babos Tímea és Andrea Hlavackova számára az elődöntő jelentette a végállomást az Eastbourne-ben zajló füvespályás tenisztorna női páros versenyében.

A magyar, cseh duó pénteken az ausztrál Ashleigh Barty, Casey DellAcqua kettőssel találkozott, és némi esőszünetet követően, 1 óra 3 perc alatt kikapott.

Most nem volt okuk az örömre Baboséknak Forrás: NurPhoto/Robert Szaniszlo/NurPhoto/Robert Szaniszlo

Babosékat a negyedik helyen emelték ki a hétfőn kezdődő wimbledoni bajnokságon, első ellenfelük a 64 között a hazai közönség előtt szereplő Katie Boulter és Katie Swan lesz.

Eredmény, női páros, elődöntő:
Ashleigh Barty, Casey DellAcqua (ausztrál)-Babos Tímea, Andrea Hlavackova (magyar, cseh, 3.) 6:2, 6:3