Babosék KO-val kezdtek, majd kiestek

Babos Tímea, tenisz
Flushing Meadows, 2016. szeptember 3. Babos Tímea a román Simona Halep ellen játszott mérkőzésen az amerikai nemzetközi teniszbajnokság női egyesének harmadik fordulójában a New York-i Flushing Meadowsban 2016. szeptember 3-án. (MTI/EPA/Peter Foley)
Babos Tímea, oldalán Jaroszlava Svedovával a nyolcaddöntőben fejezte be szereplését női párosban az amerikai nyílt teniszbajnokságon.

A magyar játékos - aki szombaton egyesben hatalmas csatában búcsúzott az ötödik helyen kiemelt román Simona Haleppel szemben - kazah partnerével jól kezdett, 23 perc alatt megnyerte az első szettet az Asia Muhammad, Taylor Townsend kettős ellen.

A folytatásban viszont az amerikaiak feljavultak, és 43 perc alatt egyenlítettek, majd újabb 40 perc elteltével a negyeddöntőbe jutást is kiharcolták.

Babos Tímea Forrás: MTI/EPA/Peter Foley

Eredmény, női páros, nyolcaddöntő:
Asia Muhammad, Taylor Townsend (amerikai) - Babos Tímea, Jaroszlava Svedova (magyar, kazah, 3.) 0:6, 6:4, 6:3.