A Szekszárd szerezte meg a harmadik helyet a nőikosárlabda-Magyar Kupában, miután a bronzmérkőzésen 81-76-ra verte a Diósgyőrt.

DKSK - Atomerőmű KSC-Szekszárd 76-81 (24-13, 19-17, 12-25, 21-26)
Pécs, Lauber Dezső sportcsarnok, 1500 néző
vezette: dr. Valovics, Benczur
DKSK: Balogh G. 9/6, Jarrett 9, Bukovszki 3/3, Brosovszky 31/18, Radnóty 2. Csere: Emeagi 15, Szlimák 4, Andó 3. Edző: Vertetics István
Szekszárd: Tóth, Bulatova 11/9, Vukovics 10, Kajdacsi 6, Szemerédi 10/3. Csere: Darida 9/3, Szélesy, Sztojkovics 20, Nyírő 15. Edző: Ujhelyi Gábor
Az eredmény alakulása: 2. p.: 4-4, 7. p.: 20-6, 10. p.: 24-13, 14. p.: 37-19, 17. p.: 40-26, 20. p.: 43-30, 24. p.: 47-37, 26. p. 47-43, 28. p.: 53-54, 30. p.: 55-55, 33. p.: 62-55, 37. p.: 67-68, 39. p.: 71-76
Kipontozódott: Kajdacsi (27.), Szemerédi (33.), Balogh G. (34.), Emeagi (40.)

Két ellentétes félidőt hozott a bronzmeccs: a szünetig a diósgyőriek kosaraztak magabiztosabban és lendületesebben, már 18 ponttal is vezettek. A második játékrészben azonban feltámadt a Szekszárd és Sztojkovics vezérletével befogta ellenfelét. Ugyan a túloldalon Szemerédi klasszismegoldásokkal próbálta tartani csapatát, a sok hiba eredményeként végül az atomosok nyerték a végére izgalmassá váló összecsapást.

Vertetics István: - A döntő pillanatokban védekezésben és támadásban is szétestünk.
Ujhelyi Gábor: - Nagyon nagy dolgot hajtottunk végre, pár nap alatt háromszor játszottunk az élmezőny képviselőivel, és csak az euroligás GYSEV tudott bennünket legyőzni. Mostani harmadik helyünkhöz a lányok szíve, akarata mellett a pécsi közönség buzdítása is sokat segített.