A PVSK már az első negyedben eldöntötte a mérkőzés sorsát, így hét forduló után továbbra is veretlenül menetel a nőikosárlabda NB I-ben.

Nőikosárlabda-NB I, A-csoport
MiZo-Pécsi VSK - DKSK-BorsodChem 74-46 (25-8, 18-15, 24-14, 17-9)
Pécs, Lauber Dezső sportcsarnok, 1500 néző.Vezette: dr. Valovics, Vétek
MiZo-Pécsi VSK: Delmis 5, Iványi 8, Tuvics 11,Pechova 8, Károlyi 8/3. Csere: Kalmár Nagy 3, Ujvári 16/3, Csák 8, Keller 7, Burgmann. Edző: Rátgéber László
DKSK-BorsodChem: Balogh 10/6, Bukovszki5/3, Brosovszky 9/3, Emeagi 4, Radnóty 10. Csere: Andó 6, Sitkei 2. Edző: Vertetics István.
Az eredmény alakulása: 5. perc: 13-2, 15. perc: 33-19, 23. perc: 47-25, 28. perc: 50-35, 35. perc: 66-41.

Nagyon sportszerű mérkőzés volt, amelyet a pécsiek gyakorlatilag már az első negyedben megnyertek, amikor 13-2-re elhúztak. A legnagyobb különbség 29 pont volt a két csapat között, ebből a végére 28 maradt. A PVSK fáradt csapat benyomását keltette, de még így is fölényesen győzött. Üde színfolt volt a csereként beállt válogatott Ujvári játéka, aki 16 pontot dobott. A baranyai csapat 7 forduló után még veretlen a bajnokságban.

Rátgéber László: "Gratulálok a lányoknak a győzelemhez, de azért ma bebizonyosodott, hogy mennyit kivett belőlünk a Como elleni hétköziEuroliga-mérkőzés."

Vertetics István: "Küzdelemben felvettük a versenyt, bár kevesen voltunk."