A Sopron kétszeri hosszabbítás után győzte le a DVTK-t a női kosárlabda NB I-ben

Sopron Basket, DVTK
A miskolci Shatori Walker-Kimbrough (b) és a soproni Casas Queralt (j) a női kosárlabda NB I döntőjének második Aluinvent DVTK -Sopron Basket mérkőzésén Miskolcon 2019. április 29-én. A párharc az egyik csapat harmadik győzelméig tart
A címvédő és listavezető Sopron kétszeri hosszabbítás után, 95-91-re nyert a DVTK vendégeként a női kosárlabda NB I vasárnapi játéknapján.

A rangadónak ezúttal nem volt komoly tétje, mivel a soproniak korábban megnyerték az alapszakaszt, míg a miskolci gárda már bebiztosította második helyét.

A két csapat csütörtökön újra összecsap Pécsen, a Killik László Magyar Kupa negyeddöntőjében.

Eredmény (a szövetség honlapjáról):
Aluinvent DVTK-Sopron Basket 91-95 (30-21, 12-24, 23-14, 12-18, 8-8, 6-10) - kétszeri hosszabbítás után