A Sopron Basket 65-59-re nyert Szekszárdon az Atomerőmű ellen a női kosárlabda NB I rangadóján. A kemény csatát hozó meccs csak a negyedik negyedben dőlt el a bajnok javára.

A Sopron ezen a meccsen csak az első negyedet engedte át a Szekszárdnak, a másik három játékrészt a vendégcsapat nyerte meg. A végig kiélezett mérkőzés a negyedik negyedben hozta meg a fordulópontot. 30 perc játék után 47-47 volt az állás, de az utolsó 10 percben a Sopron összeszorított foggal küzdve nyerte meg az összecsapást. A Szekszárd, amelyik a hét közben 18 pontos vereséget szenvedett az Európa Kupában spanyol ellenfelétől végig pariban volt, alaposan megnehezítve ezzel a bajnokcsapat dolgát. A Sopron folytatja az erőltetett menetet, mert kedden este a lengyel Gdynia otthonában lép fel az Euroliga 12. fordulójában.

Női kosárlabda NB I: Atomerőmű KSC Szekszárd - Sopron Basket 59-65 (18-13, 18-22, 11-12, 12-18)