Sérülés miatt Andrea Kobetic, Gnonsiane Niombla, Nerea Pena, Mazák-Németh Csilla és Kjerstin Solas is hiányzott a Siófok csapatából, amely csupán 12 játékost nevezett a meccsre, ennek ellenére magabiztosan, végig vezetve sikerült nyernie.

Az eredmény csak a 18. percig volt szoros, akkor a magyarok egy 10-1-es sorozattal megléptek ellenfelüktől, és a szünetben már magabiztosan vezettek. A román együttes a második felvonás elején négy gólra felzárkózott, de az egyenlítésre nem volt esélye. A Siófok gyorsan átlendült a holtponton, az 55. percben már tíz góllal vezetett, és végül nyolccal győzött. A címvédő siófokiak legeredményesebb játékosa Tomori Zsuzsanna és a dán Simone Böhme volt egyaránt hat találattal. A két győzelemmel rendelkező csapat jövő szombaton a horvát Podravka Koprivnicát fogadja a csoportkör harmadik fordulójában.
Eredmény, csoportkör, 2. forduló, B csoport:
CS Magura Cisnadie (román)-Siófok KC 23-31 (9-17)
A csoport állása: 1. Siófok KC 4 pont (67-46), 2. Podravka Koprivnica 4 (66-52), 3. Köbenhavn HB (dán) 0 (49-64), 4. CS Magura Cisnadie 0 (49-69)