Második meccsét is megnyerte a vízilabda-BL-ben a Ferencváros

VARGA Dénes
Hannover, 2019. június 6. Varga Dénes, az FTC (b) és Hrvoje Benic, a Dubrovnik játékosa a férfi vízilabda Bajnokok Ligája nyolcas döntőjének (final 8), a negyeddöntőjében játszott FTC-Telekom Waterpolo - Jug Dubrovnik mérkőzésen Hannoverben 2019. június 6-án. FTC-Dubrovnik 10-9. MTI/Kovács Tamás
A címvédő Ferencváros hat góllal verte a CN Marseille-t szombaton a férfi vízilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 2. fordulójában.

Eredmény:
csoportkör, 2. forduló, B csoport:
FTC-Telekom Waterpolo - CN Marseille (francia) 13-7 (3-0, 4-2, 2-1, 4-4)

Varga Zsolt együttese, amely a nyitókörben a német Hannovert verte 15-12-re, villámrajtot vett a Császár-Komjádi Sportuszodában: a duplázó csapatkapitány, Varga Dénes és Vámos Márton révén 3-0-ra elhúzott. A BL-címvédő magyar csapat a nagyszünetig tovább hizlalta az előnyét (7-2), a harmadik negyedben pedig már 12-5 is volt a javára. A francia gárda csak az utolsó nyolc percet tudta döntetlenre hozni, a vége azonban így is jelentős, hatgólos hazai győzelem lett.

Az FTC legjobbja a négy gólos Varga Dénes volt.