A magyar válogatott 36-21-re legyőzte koszovót a spanyolországi férfi junior kézilabda világbajnokság csoportkörének második fordulójában.

A mieink már az első félidőben döntésre vitték az ügyet, harminc perc után 11 góllal vezettek. A csapat legjobbjai a nyolcgólos Schäffer Zsolt és a hét lövésből hét gólt szerző Tóth Péter volt.

Férfi junior világbajnokság, C-csoport, 2. forduló:
Magyarország–Koszovó 36–21 (20–9)
A magyar gólszerzők: Schäffer 8, Tóth P. 7, Rosta 4, Spekhardt 3, Borzas, Csomor, Gábor, Kerkovits, Máthé 2-2, Ubornyák, Szita, Kristóf, Kecskés 1-1

A csoport további eredményei: Bahrein–Portugália 27–29, Brazília–Horvátország 29–33
A csoport állása: 1. Magyarország 4 pont (70–51), 2. Horvátország 4 (56–46), 3. Brazília 2 (64–63), 4. Portugália 2 (59–62), 5. Bahrein 0 (57–63), 6. Koszovó 0 (38–59)