Szombati mérkőzését is megnyerte a Ferencváros férfi vízilabdacsapata a Bajnokok Ligája franciaországi selejtezőtornáján: a második fordulóban hét góllal győzött a holland AZC Alphen ellen.

Eredmény (a sorozat honlapjáról):
Férfi Bajnokok Ligája-selejtező, 2. forduló, F csoport (Aix-en-Provence):
FTC-Telekom Waterpolo - AZC Alphen (holland) 14-7 (3-0, 4-2, 5-2, 2-3)
a magyar csapat gólszerzői: Varga, Vámos 3-3, Jaksic, Younger, Kállay 2-2, Sedlmayer, Nikic 1-1

Hamar egyértelművé vált, hogy gyakorlatilag osztálykülönbség van a két együttes között, a magyar csapat majdhogynem tetszés szerint szerezte találatait, s meg sem állt 6-0-ig. A holland alakulat a meccs 13. percében lőtte első gólját, s később sem változott érdemben a játék képe.

Az FTC folyamatosan növelte a különbséget, a negyedik negyedben már kilencgólosra nőtt Varga Dénesék előnye (13-4).

Végül a hajrában kiengedve is hétgólos sikert aratott a Ferencváros, amely a vasárnapi csoportzárón a francia házigazda Pays d'Aix csapatával találkozik.

később:
Pays d'Aix (francia)-Jadran Split (horvát) 19.00

vasárnap játsszák:
AZC Alphen-Jadran Split 11.00
Pays d'Aix - FTC-Telekom Waterpolo 12.45

A csoportból az első két helyezett jut a selejtező harmadik szakaszába, ahonnan oda-visszavágós párharcok után négy csapat kerül a főtáblára. A Szolnoki Dózsa és a ZF-Eger szabadkártyásként már biztos résztvevője a csoportkörnek.