A Fehérvár AV19 hazai pályán szétlövéssel legyőzte a Dornbirnt az osztrák jégkorongliga (EBEL) középszakaszában, az alsóház szerdai mérkőzésén.

Az első harmadban kétgólos előnybe került a házigazda Fehérvár a kanadai Olivier Latendresse és a szlovén Ales Music góljaival, a második felvonás elején gyors találatokkal egyenlített a Dornbirn, ám még a szünet előtt újra két góllal vezetett a magyar klub. A záró húsz percben újra egalizált a vendég gárda, így következhetett a hosszabbítás, majd a szétlövés, amelyben a Fehérvár bizonyult jobbnak.

A hatcsapatos alsóházból az első két helyezett csatlakozik majd a negyeddöntő mezőnyéhez az egykörös középszakaszt követően. A Dornbirn két fordulóval a zárás előtt már biztosan az alsóház élén zár. A másik továbbjutó pozícióért még harcban van a Fehérvár, amely jelenleg a második helyen áll.

Fehérvár AV19-Dornbirn Bulldogs (osztrák) 5-4 (2-0, 2-2, 0-2, 0-0, 1-0) - szétlövéssel
a Fehérvár gólszerzői: Latendresse (5., 38.), Music (6., 39.),