A Ferencváros kilenc góllal győzött a Larvik otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének utolsó, hatodik fordulójában.

Női Bajnokok Ligája, csoportkör, 6. (utolsó) forduló, C csoport:
Larvik (norvég) - FTC-Rail Cargo Hungaria 21-30 (9-18)
a Ferencváros gólszerzői: Lukács 7, Schatzl 6, Pena, van der Heijden, Kovacsics 4-4, Faluvégi, Hornyák D. 2-2, Háfra 1

Jól kezdett a magyar csapat, meg is lépett norvég ellenfelétől, amely azonban egy gólra visszazárkózott (7-8). Ezt követően a Ferencváros védekezése stabilabbá vált, a Larvik játékosai pedig egyre jobban elbizonytalanodtak,

így csakhamar hat gólra nőtt a különbség (7-13), majd a játékrész utolsó előtti percében meglett a "közte tíz" (8-18).

Az utolsó találatot a norvégok szerezték a szünet előtt, de így sem volt miért aggódnia az FTC-nek.

Simán nyert a Larvik otthonában a Fradi Forrás: s'micheller photography/Micheller Szilvia

A Larvik a pihenőt követően sem tudott változtatni a mérkőzés menetén,

a Ferencváros pedig annyi energiát fektetett a játékba, amellyel őrizte a különbséget.

A magyar csapat - amint az már a mérkőzés előtt biztos volt - a második helyen jutott tovább, vasárnapi sikerével pedig eldőlt, hogy

négy pontot visz magával a középdöntőbe.

A csoport végeredménye: 1. (és továbbjutott) Vardar Szkopje (macedón) 12 pont, 2. (és továbbjutott) Ferencváros 8, 3. (és továbbjutott) Thüringer HC (német) 2 (145-167), 4. Larvik 2 (152-181)

A négy csoportból az 1-3. helyezettek jutnak a középdöntőbe.