Pénteken a kosárlabda, a kézilabda és a röplabda NB I-ben, valamint a jégkorong Erste Ligában is rendeztek mérkőzéseket.

Kosárlabda

A Naturtex-SZTE-Szedeák fölényes győzelmet aratott a vendég Atomerőmű SE felett a férfi kosárlabda NB I pénteki játéknapján, s ezzel az élre ugrott a tabellán.

Naturtex-SZTE-Szedeák - Atomerőmű SE 86-54 (22-8, 26-17, 12-12, 26-17)

A ZTE hazai pályán 23 ponttal legyőzte az Európa Kupában is érdekelt DVTK-t a női kosárlabda NB I pénteki mérkőzésén.

ZTE Női Kosárlabda Klub-Aluinvent DVTK Miskolc 78-55 (24-10, 18-9, 18-15, 18-21)

Röplabda

A Kaposvár és a Jászberény is hazai pályán aratott háromszettes győzelmet a női röplabda NB I pénteki játéknapján.

Jászberény-Haladás Szombathely 3-0 (10, 22, 15), 1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem - MTK Budapest 3-0 (20, 21, 21)

Kézilabda

A házigazda Debrecen az utolsó negyedórában fordította a maga javára a Budaörs elleni mérkőzést a női kézilabda NB I pénteki játéknapján. A 46. percben 22-22-re álltak a felek, a hazaiak ezután tudtak ellépni riválisuktól.

DVSC-TVP - Budaörs 29-26 (16-16)

Jégkorong

Az éllovas DVTK Jegesmedvék hat góllal nyert a Vienna Capitals vendégeként a jégkorong Erste Liga pénteki játéknapján.

EV Vienna Capitals (osztrák)-DVTK Jegesmedvék 0-6 (0-0, 0-2, 0-4)
Dunaújvárosi Acélbikák-UTE 3-1 (0-1, 1-0, 2-0)
SC Csíkszereda (román)-Ferencvárosi Torna Club 3-1 (1-1, 2-0, 0-0)
ASC Corona Brasov (román)-Fehérvári Titánok 5-1 (1-1, 2-0, 2-0)