Nyugat nyert a kosárlabda All Star-gálán

Nyugati győzelemmel zárult szombaton a 25. Kelet-Nyugat All Star kosárlabdagála a budapesti Tüskecsarnokban.

A gálameccs szokás szerint rengeteg zsákolást, látványos megoldást és hárompontost hozott. A szünetekben a Molten tripladobó versenyt a ZTE-s Benke Szilárd nyerte, a zsákolóversenyen pedig a fehérvári Justin Edwards bizonyult a legjobbnak. A félidőben köszöntötték és megjutalmazták az idei kosársikerek részeseit, köztük a jövő évi Európa-bajnokságra kijutott férfi és női válogatottat, az Európa-bajnok 3x3-as női válogatottat, továbbá az U18-as Eb-ezüstérmes női csapatot is.
Az előző két évben döntetlennel zárult All Star-meccset nagy küzdelemben a Nyugat nyerte, a gála legjobbjává pedig - akárcsak tavaly - a fehérvári Lóránt Pétert választották.

25. All Star-gála, főmérkőzés: Nyugat-Kelet 138-127 (38-28, 28-29, 40-30, 32-40)