Szétlövéssel a MAC nyerte a MOL Liga rangadóját

Budapest, 2016. március 17. Drew Olson, a MAC Budapest (j) és Keegan Dansereau, a DVTK játékosa a jégkorong MOL Liga döntőjének negyedik mérkőzéseként vívott MAC Budapest - DVTK Jegesmedvék találkozón a fővárosi Tüskecsarnokban, 2016. március 17-én. A DVTK Jegesmedvék csapata megvédte bajnoki címét, miután döntőben negyedszer is legyőzte az újonc MAC Budapestet. MTI Fotó: Kovács Tamás
Szétlövéssel az előző idényben döntős, listavezető MAC Budapest nyert a címvédő DVTK Jegesmedvék otthonában a jégkorong MOL Liga pénteki rangadóján.

Az Újpest 2:45 perccel a vége előtt ütött góllal győzött a Fehérvári Titánok vendégeként. A Dunaújváros a záróharmadban döntötte el a Ferencváros elleni találkozót.

A Debrecen nagyon simán, gólt sem kapva nyert Belgrádban, és, hogy teljes legyen a hazai csapatok bánata, a Csíkszereda is otthon kapott ki a Galati-tól.