A negyedik összecsapáson megszerezte az elsőséghez szükséges harmadik győzelmét is a Dunaújváros a Szentes ellen, így megvédte bajnoki címét a nőivízilabda ob I-ben.

eredmény, döntő, 4. mérkőzés:
Hungerit-MetalCom-Szentesi VK - Dunaújvárosi Főiskola-DVCSH-Corner Ékszer 7-8 (2-1, 2-3, 1-3, 2-1)
góldobók:
Kövér-Kiss 3, Brávik F. 2, Miskolczi, Kotova 1-1, illetve Poszkoli 3, Keszthelyi, Primász, Huszka, Kovács D., Menczinger K. 1-1
A párharc végeredménye: 3-1 a Dunaújváros javára

A Szentesen rendezett szerda esti meccsen a hazaiak szereztek vezetést, majd már 3-1 is volt a javukra, amikor a vendégek elkezdtek hatékonyabban játszani, s a nagyszünetre ledolgozták hátrányukat.

Sőt a folytatásban 6-4-re, 7-5-re, majd 8-6-ra húzott el a címvédő. A Szentes megpróbálkozott visszazárkózni, de csak szépítésre tellett erejéből bő egy perccel a vége előtt, egyenlítésre, ennél fogva a hosszabbítás kiharcolására azonban már nem. Győzött, s ismét bajnok a Dunaújváros.

A Vodafone női ob I 2010/11-es szezonjának dobogósai: 1. Dunaújváros, 2. Szentes, 3. Eger

Vodafone férfi ob I, rájátszás az 5-8. helyért:
PVSK-Fűszért - Szolnoki Főiskola-KÖZGÉP 7-8 (1-0, 1-3, 3-3, 2-2)

rájátszás a 9-13. helyért:
Bodrogi Bau-Szentesi VK - ASI 9-4 (5-2, 0-0, 0-1, 4-1)