Harmadik fellépésén is rendkívül magabiztosan győzött a magyar nőivízilabda-válogatott az olaszországi olimpiai selejtezőtornán: kedden Kazahsztán legjobbjait verte 10-0-ra Godova Gábor együttese.

Csodaszép magyar sportolónők - Drávucz Rita és Horváth Patrícia

Eredmény, B csoport:
Magyarország - Kazahsztán 10-0 (2-0, 4-0, 3-0, 1-0)
a magyar góldobók: Primász 3, Drávucz 2, Valkay Á., Zantleitner, Bujka B., Pelle, Stieber 1-1

Remekelt a magyar csapat harmadik imperiai mérkőzésén is, amelyen a kazahok csak a kapufát tesztelték, Sós Ildikónak, a válogatottba szülés és hosszú kihagyás után visszatért kapusnak egyszerűen képtelenek voltak gólt lőni.

Ebben szerepe volt a csapat kiváló védekezésének is, a mezőnyben pedig szemrevaló találatokkal jutottak el Stieber Mercedesék a KO-jellegű végeredményig.

A tökéletes mérleg megtartására szerdán is minden esély adott, amikor Kuba együttesével száll medencébe a magyar csapat déli 12 órától.