Bejutott a legjobb négy közé a nőikézilabda EHF-kupában a Győri Graboplast ETO KC, miután a negyeddöntő hazai visszavágóján 29-23-ra legyőzte a dán GOG Gudmét.

Női EHF-kupa, negyeddöntő, visszavágó:
Győri Graboplast ETO KC - GOG Gudme (dán) 29-23 (15-10)
továbbjutott: a Győr, 55-51-es összesítéssel.

Felváltva vezettek a csapatok tíz percig, aztán a feljavuló védekezésének köszönhetően elhúzott a Győr (7-3). Később állandósult a 3-4 gólos hazai előny, ezzel együtt mindkét oldalon sok volt a hiba, az előkészítetlen lövés. A szünet előtt megint jobban összpontosított a hazai gárda.

A folytatásban is megmaradt a lendület, és hamar 17-10 lett az állás. A Gudme ráadásul elveszítette kulcsjátékosát, Horlykkét, aki vállsérülést szenvedett. Emberhátrányban egy kicsit megtorpant az ETO, de még úgy sem forgott igazán veszélyben a továbbjutása, hogy a dánok felzárkóztak (50. perc: 20-16). A hajrát ugyanis jobban bírta a magyar csapat, amely megérdemelten került az elődöntőbe.