Harmadik mérkőzésén - ezúttal idegenben - is vereséget szenvedett a Nyíregyháza nőiröplabda-csapata a Bajnokok Ligájában. A magyar együttesnek ezúttal nem sikerült szettet nyernie a Jekatyerinburg ellen.

C csoport, 2. selejtező torna:
Uralocska Jekatyerinburg (orosz) - Titász-NRK Nyíregyháza 3-0 (19, 23, 14)

A csoport állása: 1. Jekatyerinburg 6 pont/3 mérkőzés, 2. Tenerife (spanyol) 3/2 (5-3), 3. Nyíregyháza 3/3 (1-9).

A csoport küzdelmei jövő kedden és szerdán Tenerifében zárulnak. Az öt csoportból a győztesek mellett a legjobb második jut tovább a rájátszásba. A négyes döntő rendezője a Tenerife, ezért ha a spanyolok továbbjutó helyen végeznek, az utánuk következő legjobb mutatóval rendelkező együttes is folytathatja.

Kettős vereséggel búcsúzott kedden a férfi Élcsapatok Kupájától a Vegyész RC Kazincbarcika.

Negyeddöntő, visszavágó:
Vegyész RC Kazincbarcika - Castelo da Maia (portugál) 0-3 (-21, -22, -25)
A négyes döntőbe a portugál csapat jutott, kettős győzelemmel, 6-0-s összesítéssel.