Megőrizte veretlenségét a nőikosárlabda-Euroligában a PVSK, amely a negyedik fordulóban az orosz Jekatyerinburgot győzte le magabiztosan hazai pályán.

Női Euroliga, A csoport, negyedik forduló:
MiZo-Pécsi VSK - Jekatyerinburg 78-60 (17-14, 22-17, 15-9, 24-20)
Pécs, Lauber Dezső sportcsarnok, 4 ezer néző
vezette: Bubalo (jugoszláv), Radovics (horvát)
Pécs: Tranquilli 5/3, IVÁNYI 8/3, BRANZOVA 19/6, BÉRES 9, KÁROLYI 13/9. Csere: Keller 2, Ujvári 8, VILUTYTE 11, Popovics 3. Edző: Rátgéber László.
Jekatyerinburg: BARANOVA 11/3, OSZIPOVA 13, Milton 11/3, Arhipova 10/6, Gusztilina 9/3. Csere: Kuzmina 6/6, Snyukova. Edző: Vlagyimir Koloszkov.
Az eredmény alakulása: 8. perc: 13-7, 15. perc: 23-28, 19. perc: 36-30, 25. perc: 47-35, 28. perc: 52-37, 31. perc: 60-40, 38. perc: 73-58.
Kipontozódott: Milton (38. perc), Baranova (38. perc), Iványi (40. perc).

Az elején mindkét csapat sokat hibázott, ekkor kevés kosár esett. A második negyedben rövid ideig a vendégek vezettek, ezt leszámítva mindig a pécsieknél volt az előny, a vége felé többször már húsz pont külkönbség volt a hazaiak javára. Négy forduló után a baranyaiak még veretlenek, minden meccsüket megnyerték az Euroliga idei kiírásában.

Rátgéber László: "Kevés hiányzott a tökéleteshez. Remélem, maradt még erőnk és energiánk a vasárnapi, számunkra sorsdöntő, Soproni Postás elleni idegenbeli mérkőzésre."

Vlagyimir Koloszkov: "Jobbak voltak a pécsiek."