Igazságos döntetlent hozott a 2002-2003-as élvonalbeli vízilabda-bajnokság első rangadója a Vasas és az FTC között.

Férfivízilabda-OB I., második forduló:
Vasas - FTC 8-8 (3-1, 3-2, 1-3, 1-2)
Komjádi uszoda, 600 néző
vezette: Kiszely, Marjay
gól: Madaras, Binder 2-2, Varga D., Vindisch, Máthé, Steinmetz Á. 1-1, illetve Katonás 3, Nyéki, Hosnyánszki 2-2, Székely 1

Tekintettel arra, hogy mindkét csapat aspirál a rájátszásba jutásra, ahova magukkal viszik az egymás elleni eredményeket a küzdő felek, a presztízsen túl is volt tétje az összecsapásnak. A találkozó két ellentétes periódusból állt: az "ezer sebből vérző" Vasas imponálóan kezdett, két perccel a harmadik játékrész vége előtt három góllal (7-4) vezetett, de utána az FTC négy találatot ért el "zsinórban". Végül a házigazdák 0,6 másodperccel a vége előtt egyenlítettek.