A belgrádi lapok kommentárjai szerint a vasárnap esti Partizan-FTC vízilabda LEN-kupa-meccsen (5-4) a belgrádiak azért nem tudtak nagyobb különbséggel győzni, mert ellenfelük kapuját Aleksandar Sostar, a hazaiak igazgatója őrizte.

Sostar nem cselezett, védett

A Blic "Sostar az oka a csekély előnynek" címmel tudósít a meccsről, megjegyezve, hogy az olimpiai bajnok kapus lehetetlen helyzetekben is védett. A lap megszólaltatja a Partizan edzőjét, Dejan Udovicicet, aki elégedett a minimális győzelemmel is, mert - mint mondta - a Partizan nem adja fel idegenben sem egykönnyen. A Politika is Sostart magasztalja, s úgy érzi, hogy az egygólos vereség a magyaroknak jó a továbbjutási esélyeket illetően.

Pro Recco (olasz) - Primorje Rijeka 15-3

A BL következő fordulójának meccseit (köztük a Domino BHSE - Jug Dubrovnik találkozót) és a másik két kupa negyeddöntőinek visszavágóit február másodikán és harmadikán rendezik.