Drámai küzdelemben az Orosháza hazai pályán egy góllal bizonyult jobbnak az Elektromosnál.

Férfikézilabda-NB1, 12. forduló
Every Day Orosháza - Pestszentlőrinc-Elektromos 25-24 (10-10)
Orosháza, 900 néző. V.: Bonifert, Serfőző.
Orosháza: Hodik - Gúnya 3, DAYKA 3, Ambrus 2, ROSTA I. 6 (3), Czina 1,HARSÁNYI V. 4. Cs.: SZIKORA (kapus), Patocskai, NÉMETH 6 (2), Cselovszki,Raffai. Edző: Buday Ferenc.
Elektromos: Pulay - SAVON 6 (4), Varga 2, Borsodi 1, Tímár 1, Szabó Gy. 5 (3), FORGÁCS 4. Cs.: Nagy Z. (kapus), Börcsök, Szotyori 2, HARSÁNYI G. 3.Edző: Kovács Mihály.
Kiállítások: 10, ill. 12 perc.
Hétméteresek: 5/5, ill. 9/7.
Az eredmény alakulása: 6. perc: 2-1, 14. p.: 3-5, 26. p.: 10-8, 36. p.:13-12, 38. p.: 15-13, 47. p.: 16-18, 50. p.: 18-21, 53. p.: 22-22, 56. p.: 25-23.

Harcosan kezdett mindkét csapat, s a kemény védekezés mellett felváltva estek a gólok. A játékrész közepén sikerült átvennie a vezetést a hazaiaknak, de Savon igyekezett lépést tartani a pályaválasztókkal, elsősorban büntetőkből. Az orosháziakon az időkérés segített, kétgólos előnyre tettek szert, s ugyanezzel a fegyverrel élt a túloldalon Kovács Mihály is, akinek fiai így kiegyenlítettek.

Szünet után Hodik jeleskedett, miután megfogta Savon büntetőjét. A hazaiak nagy akarással játszottak, támadásban különösen a volt válogatott Németh és a rutinos Rosta István jeleskedett. Egyre feszültebbé vált a találkozó és mind gyakoribbá váltak a kiállítások. A fővárosiak átvették a vezetés, mi több, az 50. percben már három góllal is vezettek. Ebben az időszakban a szélső Forgács és Szabó György volt elemében. De a hazaiak nem adták fel, sőt Dayka révén kétgólos lett az előnyük. A kettős emberhátrányt is jól bírta az Orosháza. A finisben mindkét csapat rontott, így aztán a végig küzdelmes, kemény mérkőzésen a hallatlan akarással játszó orosháziak drámai végjáték után megszerezték a győzelmet, amivel a tabella negyedik helyére léptek előre.

Buday Ferenc: "A sírból hoztuk vissza a győzelmet. Látszik a feszültség a fiúkon, de örülök, hogy jól védekeztünk és támadásban is igyekeztünk összpontosítani."

Kovács Mihály: "Annyit tudok mondani, mint legutóbb Csömörön, a játékvezetők ezúttal is főszereplők voltak."