Dávid Kornél immár az európai kupaporondon is bemutatkozott új klubja, a Sig Strasbourg színeiben, méghozzá remekül: tizenkét ponttal vette ki részét a spanyol Valencia elleni győzelemből. A meccset kedden este a Saporta Kupa csoportmeccseinek harmadik fordulójában játszották, az A csoportban.

A mérkőzésen szinte végig a házigazda franciák vezettek, egészen a 38. percig, amikor az NBA-t is megjárt amerikai Dante Calabria két triplájával a Pamesa átvette a veztést (76-77). Ekkor azonban jött Dávid és az 1988-as olimpiai bronzérmes amerikai válogatottban szerepelt J. R. Reid, és az ő kosaraikkal a maga javára forította az eredményt a Strasbourg.

Sig Strasbourg (francia) - Pamesa Valencia (spanyol) 88-80 (28-21, 20-24, 14-15, 26-20)