Győzelemmel kezdte Bajnokok Ligája-szereplését a Dunaferr SE férfi kézilabdacsapata, amely a lengyel Wybrzeze Gdansk otthonából hozta el a két pontot (21-25). A csoport másik mérkőzésén a francia Montpellier 25-25-ös döntetlent játszott a spanyol FC Barcelonával.

Végig idegesen játszott a két csapat, eleinte különösen a Dunaferr hibázott sokat. A dunaújvárosiak a 28. percben lőtték második akciógóljukat, előtte négy büntetőt értékesítettek. A félidő 9-8 volt a hazaiak javára

A második játékrész első tíz percében, 14-14-ig, fej-fej mellett haladt a két együttes, ezután viszont feljavult a magyarok támadásvezetése, ami az eredményben is megmutatkozott.

A Gdansk játéka változatlanul pontatlan volt, de ha mégis szükség volt rá, Vaskevicius bravúrral hárított. A Duneferrből elsősorban Tóth és Mohácsi járt élen a lengyel védőfal megbontásában.