A női NB I rangadóján: nyert a Fradi<br/>

Hatalmas lépést tett az aranyérem visszaszerzése felé a Herz-FTC nőikézilabda csapata, mivel az NB I pénteki rangadóján ismét legyőzte a címvédő Dunaferr SE-t.

18. forduló:
Herz-FTC - Dunaferr SE 29-27 (17-11)
Népliget, 2500 néző
góldobók: Deli 7/3, Tóth 6, Pádár 5, Kirsner, Kökény 4-4, Siti E. 3, illetve Balogh 6, Farkas Á. 5/2, Radulovics 4, Ferling, Megyebíróné 3-3, Siti B., Nagy 2-2, Györgyné, László 1-1
hétméteresek: 4/3 illetve 3/2
kiállítások: 6 illetve 8 perc

Az első percektől magas színvonalú kézilabdát produkált a két kitűnő együttes. A Ferencváros 1-2 góllal vezetett, de a Dunaújváros mindig egyenlíteni tudott. A 20. perctől Sugár védései és a vendégek sorozatos kiállításai miatt elhúzott a hazai csapat (13-8). A címvédő kapkodva játszott, a rutinos vendéglátók fokozatosan növelték előnyüket (16-10).

A második játékrészben is az FTC diktálta az iramot (20-12). Padlóra került a Dunaferr. Szinte semmi sem sikerült a vendégeknek, a fővárosiak még emberhátrányban is dobtak gólt (24-14). Időkérés után az addiginál agresszívabb védekezésre tért át a bajnoki címvédő, ez meglepte riválisát: sorozatban öt gólt kapott a Fradi. Ettől lendületbe jött a vendégcsapat és Balogh vezérletével alaposan felzárkózott (56. perc: 26-23). A hajrában a zöld-fehér csapat csak előnyének megtartására törekedett - sikerrel.