Szenzációs siker: Vas Kata Blanka világbajnok lett országúton az U23-as mezőnyben

A teljes mezőnyből éppen csak kicsúszott a top 10-ből.

2023. 07. 13.

Takács Boglárka ismét megdöntötte a 100 méteres síkfutás magyar csúcsát

A Budapesti Honvéd sportolója tavaly döntötte meg Szabó Enikő csaknem húszéves csúcsát, és most újra javított rajta.

2022. 09. 04.

A magyarok újabb öt érmet nyertek az ifjúsági és U23-as kajak-kenu világbajnokságon

Varga Ádám az 1000 méteres versenyhez hasonlóan 500 egyesben is aranyérmes lett.

2022. 09. 03.

A magyarok tizenhat érmet nyertek az ifjúsági és U23-as kajak-kenu világbajnokságon

A Szeged melletti Maty-éren zajló versenyen olyan versenyzők szállították az elsőségeket, akik már a felnőtt mezőnyben is jelentős eredményekkel rendelkeznek.

2021. 09. 04.

A magyar női kajakosok hét aranyat nyertek az ifjúsági és U23-as kajak-kenu világbajnokságon

A világbajnokság szombati, első döntős napján a magyar versenyzők összesen tíz érmet szereztek.