M4 Sport
10.30: Birkózás, világbajnokság, selejtezők és vigaszág, Budapest
14.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK Budapest-Újpest
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVTK-Ferencváros
19.45: Forma-1, Mexikói Nagydíj, időmérő edzés
Duna World
16.45: Birkózás, világbajnokság, elődöntők és döntők, Budapest
Sport 1
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Dortmund-Hertha
18.15: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Padova, Olaszország-Magyarország
21.15: Labdarúgás, portugál bajnokság, Belenenses-Benfica
Sport 2
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Mainz-Bayern München
17.30: Tenisz, ATP-torna, Bécs
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hoffenheim-Stuttgart
Eurosport 1
9.45 és 12.45: Alpesi sí, vk, női óriás-műlesiklás, Sölden, 1. és 2. futam
16.30: Motorsport, supersport-vb, Katar
18.00: Motorsport, superbike-vb, Katar
21.45: Autósport, Porsche Szuperkupa, Mexikó
22.45: Kerékpár, pályakerékpár, hatnapos verseny, London
Eurosport 2
8.30: Kerékpár, Tour of Hainan
19.30 és 21.00: Műkorcsolya, Grand Prix, Kanada, páros kűr és férfi szabadprogram
Digisport 1
7.30 és 10.00: Tenisz, WTA-vb, Szingapúr
17.40: Labdarúgás, Serie A, Empoli-Juventus
20.25: Labdarúgás, Serie A, Torino-Fiorentina
Digisport 2
14.55: Labdarúgás, Serie A, Atalanta-Parma
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Lyon
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Dijon
Digisport 3
17.55: Labdarúgás, török bajnokság, Antalyaspor-Trabzonspor
20.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse-Montpellier
Tabella
Helyezés | Csapat | LM | GY | V | D | Gól | GK | Pont | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Real Madrid | 27 | 20 | 1 | 6 | 56-18 | 38 | 66 | D GY D GY D |
2. | Girona | 27 | 18 | 4 | 5 | 57-33 | 24 | 59 | D V V GY V |
3. | Barcelona | 27 | 17 | 3 | 7 | 56-34 | 22 | 58 | GY D GY GY D |
4. | Atletico Madrid | 27 | 17 | 6 | 4 | 54-29 | 25 | 55 | D V GY D GY |
5. | Athletic Bilbao | 27 | 14 | 5 | 8 | 46-26 | 20 | 50 | GY D GY V D |
6. | Real Betis | 27 | 10 | 5 | 12 | 32-28 | 4 | 42 | D GY D GY V |
7. | Real Sociedad | 27 | 10 | 7 | 10 | 37-29 | 8 | 40 | D V GY V V |
8. | Valencia | 26 | 10 | 9 | 7 | 31-31 | 0 | 37 | V GY V D D |
9. | Las Palmas | 27 | 10 | 10 | 7 | 29-29 | 0 | 37 | D GY V D D |
10. | Osasuna | 27 | 10 | 11 | 6 | 31-37 | -6 | 36 | V GY GY D GY |
Spíler1 TV
16.00: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-Cardiff City
18.30: Labdarúgás, Premier League, Leicester City-West Ham
22.05: Jégkorong, NHL, Calgary Flames-Washington Capitals
Spíler2 TV
16.15: Labdarúgás, La Liga, Athletic Bilbao-Valencia
18.30: Labdarúgás, La Liga, Celta Vigo-Eibar
20.45: Labdarúgás, La Liga, Atlético Madrid-Real Sociedad