A címvédő New England Patriots hosszabbításban kikapott, így 11. meccsén elveszítette veretlenségét az észak-amerikai profi amerikaifutball-ligában.

A Patriotsot a Peyton Manninget sérülés miatt nélkülöző Denver Broncos állította meg, méghozzá komoly hátrányból fordítva. A Tom Brady irányította New England ugyanis remekül kezdett, már a második negyedben 14-0-ra is vezetett, majd a negyedik elején 21-7-re.

A Broncos azonban nagyot küzdött, és sorozatban 17 pontot szerzett,

egy perccel a vége előtt így már a denverieknél volt az előny (24-21). A Broncos ezzel ugyanakkor még nem nyerte meg a meccset, mert Brady pillanatok alatt mezőnygólig (három pont) vezette csapatát. Következett a hosszabbítás, melyben a Broncos előbb remekül védekezett, majd megszerezte a győztes touchdownt (hatpontos gól).

Ezzel már csak a Carolina Panthers veretlen az idei alapszakaszban.

Tennessee Titans-Oakland Raiders 21-24
Kansas City Chiefs-Buffalo Bills 30-22
Indianapolis Colts-Tampa Bay Buccaneers 25-12
Washington Redskins-New York Giants 20-14
Houston Texans-New Orleans Saints 24-6
Atlanta Falcons-Minnesota Vikings 10-20
Cincinnati Bengals-St. Louis Rams 31-7
Jacksonville Jaguars-San Diego Chargers 25-31