Társoldalunk:

Képernyőn a kézi-Eb és a ManUnited-Liverpool

2014.12.14. 11:55

Élő sportközvetítések a hazai televíziókban december 14-én, vasárnap:

Sport 1
12.15: Labdarúgás, spanyol másodosztály, Mallorca-Numancia
14.15: Labdarúgás, holland bajnokság, PSV-Twente
16.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Eibar
19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Villarreal
21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Athletic Bilbao

Sport 2
15.30: Kézilabda, női Eb, középdöntő, Németország - Montenegró
17.45: Kézilabda, női Eb, középdöntő, Svédország - Franciaország
20.00: Kézilabda, női Eb, középdöntő, Hollandia - Szlovákia
22.15: Amerikaifutball, NFL, San Diego Chargers-Denver Broncos

Sport M
14.55: Lóverseny, futam

Sportklub
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Hellas Verona
18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cesena-Fiorentina

Eurosport
9.15: Alpesi sí, világkupa, Val d'Isére, férfi műlesiklás, 1. futam
10.30: Alpesi sí, világkupa, Courchevel, női műlesiklás, 1. futam
11.30: Sílövészet, világkupa, Hochfilzen, női üldözéses
12.15: Alpesi sí, világkupa, Val d'Isére, férfi műlesiklás, 2. futam
13.30: Alpesi sí, világkupa, Courchevel, női műlesiklás, 2. futam
14.30: Síugrás, világkupa, Nyizsnij Tagil
17.00 és 21.00: Sznúker, Players Tour bajnokság, Lisszabon, elődöntő

Eurosport 2
14.30: Sílövészet, világkupa, Hochfilzen, férfi üldözéses
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-Mönchengladbach
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-SC Paderborn 07

Digisport 1
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Sampdoria
14:30: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Liverpool
16.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Swansea-Tottenham Hotspur
18.55: Kézilabda, SEHA Liga, Metalurg Szkopje-MKB-MVM Veszprém
20.35: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Napoli

Digisport 2
15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-AS Roma
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Guingamp-PSG
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-Olympique Marseille