A Jacksonville ellen szakadt meg a San Diego hat vereségből álló sorozata a tengerentúli amerikaifutball-bajnokságban (NFL).

NFL: az utolsó másodpercekben nyert, és jutott a rájátszásba a hibátlan Packers - videó

A Chargers már az első negyedben 10-0-ra vezetett a Jaguars otthonában, és bár a második negyed döntetlenre végződött (14-14), a harmadik és a negyedik játékrészt is 7-0-ra megnyerték a vendégek, így végül simán, 38-14-re győztek.

A meccs legjobbja a 294 yardot passzoló, összesen három touchdownpasszt kiosztó Philip Rivers volt, aki 146,1-es passer ratinggel zárta a meccset, ez az idei legjobb teljesítménye volt. A rájátszásba jutásra még esélyes San Diego 5-7-es, a Jacksonville pedig 3-9-es mutatóval áll csoportjában.