Kuti Géza országos csúccsal hangolt a tajvani Világjátékokra, a reflexíj kategóriában induló versenyző a mátrakeresztesi felkészülési viadalon 655 körös teljesítménnyel győzött.

A Nemzeti Sportszövetség (NSSZ) jelentése szerint Ondrik Tibor a csigásíjászok között a második helyet szerezte meg. Az olimpián kívüli sportágakat felvonultató júliusi világversenyre a két íjászon kívül további 70 magyar sportoló kvalifikálta magát.

Május végén a teheráni Ázsia-kupán is remekeltek íjászaink. Bojti Róbert, aki ugyan még csak 16 éves, de Teheránban már a felnőttmezőnyben indult csigás kategóriában, s a második helyet szerezte meg. A delegáció másik tagja, a korábbi 3D-világbajnok Szedlár János a negyedik helyen végzett, a döntőbe jutásért vívott párharc során épp Bojti búcsúztatta.