Kukoc is győztesként tért vissza Chicagóba<br/>

Ahogy azt megszokhattuk, a világverő csapat volt tagjai legyőzik új együttesükkel a Bullst: Toni Kukoc a Philadelphia kezdőjátékosaként tett így. San Antonióban 35 ezer néző előtt kapott ki a Spurs a Sacramentótól, Kevin Garnett pedig sérülten vezette győzelemre a Minnesotát Milwaukee-ban.

Fotó: Reuters

Kukoc földharcban is jobb a mostani Bikáknál

San Antonio hatalmas csarnoka ismét megtelt, harmincötezer néző volt kíváncsi A Spurs Sacramento Kings elleni mérkőzésére, amelyet a hatmeccses idegenbeli rossz szériával érkező vendégek nyertek meg 108-103-ra. Chris Webber 31 ponttal volt a Sacramento legjobbja, Jon Barry pedig nyolc pontot szerzett azalatt a hosszabbításbeli 10-0-s roham alatt, amely eldöntötte a meccset. A bajnoki címvédő Spurs sztárcsatára, Tim Duncan négymeccses kihagyás után tért vissza a csapathoz, 36 perc alatt 22 ponttal és 15 lepattanóval segítette csapatát.

Egy blokk nem állíthatta meg Catót

Az egyik vetélytársuk, a Cleveland Cavaliers 109-99-re verte a Clipperst Los Angelesben. A hazaiaknál az újonc Lamar Odom idei ligacsúcsot állított fel tizedik kipontozódásával.

Cassell, Brandon: két karmester
a levegőben

Phoenixben Rodney Rogers 14 pontot szerzett a negyedik negyedben, és a Suns - amely felállította saját szezonrekordját tízmeccses hazai győzelmi sorozatával - 110-96-ra verte a Dallas Mavericks együttesét. A legjobb hatodik ember címre legnagyobb eséllyel pályázó Rogers 10/13-as mezőnymutatóval (ebből 3/4 tripla) dobta 29 pontját és leszedett 10 pattanót is.

Chicago Bulls - Philadelphia 76ers 84-95
United Center, 22 773 néző
A legjobbak (pont, lepattanó, gólpassz): Artest 19, Brand 8, Maloney 6, illetve Iverson 29, Ratliff 13, Snow 14

Houston Rockets - New Jersey Nets 99-92 - hu.
Compaq Center, 14 519 néző
A legjobbak (pont, lepattanó, gólpassz): Mobley 16, Francis, Ke. Thomas 8-8, Ke. Thomas 5, illetve Marbury 35, van Horn 12, Marbury 6

Los Angeles Clippers - Cleveland Cavaliers 99-109
Staples Center, 12 522 néző
A legjobbak (pont, lepattanó, gólpassz): Odom 17, Olowokandi 12, D. Anderson, McInnis 3-3, illetve Kemp 22, L. Murray 9, A. Miller 7

San Antonio Spurs - Sacramento Kings 103-108 - hu.
Alamodome, 35 113 néző
A legjobbak (pont, lepattanó, gólpassz): D. Robinson 23, Duncan 15, Av. Johnson 8, illetve Webber 31, Pollard 9, Webber 5

Washington Wizards - Detroit Pistons 100-94
MCI Center, 17 418 néző
A legjobbak (pont, lepattanó, gólpassz): Aa. Williams 27, Aa. Williams, White 8-8, R. Strickland 8, illetve J. Stackhouse 26, Laettner 9, G. Hill 6

Atlanta Hawks - Seattle SuperSonics 81-93
Philips Arena, 13 719 néző
A legjobbak (pont, lepattanó, gólpassz): Coles, A. Henderson, Jim Jackson 11-11, Mutombo 12, Terry 7, illetve Payton 28, Baker, Payton 8-8, Gary Payton 5

Milwaukee Bucks - Minnesota Timberwolves 84-91
Bradley Center, 17 632 néző
A legjobbak (pont, lepattanó, gólpassz): Allen 28, G. Robinson 10, Cassell 9, illetve Brandon 22, J. Smith 13, Sealy 7

Phoenix Suns - Dallas Mavericks 110-96
America West Arena, 19 023 néző
A legjobbak (pont, lepattanó, gólpassz): R. Rogers 29, Gugliotta 14, Kidd 14, illetve Ceballos 33, Rodman 19, Pack 9

[mécs]

Š Copyright Reuters Limited. Š Hungarian translation Origo. Minden jog fenntartva.
A jelen képernyő Reuters-tartalmának a Reuters írásbeli engedélye nélkül történő közzététele vagy terjesztése kifejezetten tilos.

Ajánló:

Korábban:

A gólzsák Allen Iverson öt pontra volt csak képes, de Toni Kukoc megmutatta Michael Jordannek és a Washingtonnak, hogy a Philadelphia színeiben is ér annyit, mint a Bullsnál. Dennis Rodman 21 lepattanója ellenére kikapott a Dallas, a New Jersey dudaszóra fordította meg a meccset.