Egy Queen-klasszikussal búcsúztatták az olimpiát a brit sportolók

Victoria Pendletont és Jessica Ennist is nehéz volt megállítani a versenypályán, így aztán a britek két szemrevaló sportolónője örömmel vállalt szerepet abban a klipben, amelyet a Queen legendás Don't Stop Me Now című dalára forgattak.

A 2 perc 39 másodperces klipet minden idők legeredményesebb brit versenyzője, a hatszoros olimpiai bajnok Sir Chris Hoy nyitja, aki a sprintcsapatversenyben és Keirinben is első lett.

A klip elkészítésben olyan sztárok vettek részt, mint a kerékpárversenyen Keirin számában aranyérmes, sprintben pedig második helyen végző Victoria Pendleton, illetve a hétpróba olimpiai bajnoka Jessica Ennis

De többször felbukkan Louis Smith, aki Berki Krisztián mögött második lett lólengésben, a brit csapattal pedig bronzot nyert, az evezős Pete Reed, aki tagja volt az olimpiai bajnok brit kormányos nélküli négyesnek, a női ökölvívás 51 kg-os olimpiai bajnoka, Nicola Adams, valamint 1. Alistair és Jonathan Brownlee, a triatlonversenyek első és harmadik helyezettje.