Larvikban ismét leckét kapott nőikézi-csapatunk

A keddi, 14 gólos vereség után szerdán újabb zakóba szaladt bele a magyar nőikézilabda-válogatott. Az olimpiára készülő együttes ismét kikapott Norvégiától, ezúttal 32-25-re.

Eredmény, barátságos mérkőzés
Norvégia - Magyarország 32-25 (17-13)
Larvik, Bergslihallen, 2000 néző
gól: Frafjord 5, Lunde 4, Sörlie-Lybekk 4, Aamodt 3, Johansen 3, Snorroeggen 3, Larsen 3, Riegelhuth 3/2, Nöstvold 2/1, Blanco 1, Breivang 1, illetve Görbicz 10/4, Tóth 4, Tomori 2, Szamoránsky 2, Vérten 2, Szűcs 2, Bódi 1, Kovacsicz 1, Ferling 1

A keddi, nagyarányú vereség után szerdán ismét kikapott a pekingi olimpiára készülő magyar nőikézilabda-válogatott Norvégiától. A larviki összecsapást ezúttal jobban kezdte együttesünk, de igazán csak 20 percig tudott partiban lenni a házigazdával. 11-10 után a norvégok megléptek, a félidő 17-13-as vezetéssel ért véget.

A második játékrész elején Görbicz vezérletével 20-17-re még feljöttek mieink, ám eddig tartott az erő. A hátralévő 20 percben ismét a norvég akarat érvényesült, a végeredmény 32-25 lett.