Vágólapra másolva!
Az idei színházi évadtól a budapesti Katona József Színház is a Jegymester jegyértékesítési rendszerét használja. Az új együttműködésnek köszönhetően így a Parlament Látogatóközpont, a Szépművészeti Múzeum, a Győri Filharmonikusok, a debreceni Csokonai Színház, a szentendrei Skanzen és a Nemzeti Színház után újabb vezető kulturális intézmény dolgozik a vállalattal.
Vágólapra másolva!

A Jegymester saját fejlesztésű informatikai megoldása biztosítja

a Katona József Színházban a helyszíni és online jegyértékesítés hátterét, az ahhoz kapcsolódó pénzügyi-elszámolási rendszert, valamint az események helyszínén a beléptetést.

A vállalat a kulturális intézmények mellett számos további helyszín, egyebek között kézilabda-arénák és labdarúgó-stadionok, nemzeti parkok, állatkertek, fesztiválok szolgáltatója is.

Katona József Színház Fotó: Adrián Zoltán - Origo

A Jegymester, mely többségi tulajdonosa a GB & Partners által kezelt EXIM Növekedési Magántőkelap,

a hazai jegypiac vezető szereplőjeként évente mintegy 10 millió jegyet kezel.

Az elmúlt időszakban a társaság a belső folyamatainak optimalizálására és a magyarországi működés megerősítésére koncentrált, amely elengedhetetlen a növekedéshez. Ezzel együtt az alapkezelő befektetése óta eltelt bő egy év alatt közösen sikerült kidolgozni a régiós terjeszkedéshez szükséges struktúrákat, így az egyik legnagyobb európai jegyértékesítő vállalattal együttműködve a Jegymester jegyértékesítő rendszerét 2020 folyamán több közép-európai országban bevezetik.