GRAFIKUS MUNKATÁRSAT KERESÜNK!

Vágólapra másolva!
Még nem találtuk meg, de nem adjuk fel!

A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) Kommunikációs Igazgatósága kampányainak, rendezvényeinek kreatív munkáihoz, valamint webes felületeihez, nyomtatott kiadványaihoz keres grafikus munkatársat 8 órás munkakörben.

Ha kreatívan gondolkozol és alkotsz, mindened az új trendeknek megfelelő vizuális alkotás, és örömmel részt vennél a tervezési folyamatokban is, akkor Rád van szükségünk! Néhány beszédes és sikeres referencia néhány éves tapasztalattal összekapcsolva már elegendő lehet ahhoz, hogy lássuk, szereted azt, amit csinálsz, értesz is hozzá, és nem ijedsz meg az új kihívásoktól.

Főbb feladatok:

  • nyomtatott anyagok szerkesztése, tördelése, képszerkesztése, nyomdai előkészítése;
  • kreatív arculati elemek tervezése, és azok használatának felügyelete;
  • rendezvények teljes körű támogatása webes, illetve nyomdai anyagok tervezésével;
  • offline és online hirdetések, infografikák készítése;
  • Microsoft Office sablonok készítése, egyedi prezentációk tervezése (Prezi);
  • szoros együttműködés a szervezeten belüli egységekkel.

Elvárások:

  • szakirányú felsőfokú végzettség;
  • minimum 3 év szakmai tapasztalat;
  • Adobe programcsalád (Illustrator, Photoshop, InDesign) professzionális használata;
  • arculat és kiadvány tervezési tapasztalat, tördelési ismeretek, fotóretusálásban való jártasság;
  • látványtervezésben, nyomdai előkészítésben való tapasztalat;
  • reszponzív webdesign ismeretek, sablon készítésében való jártasság;
  • legalább alapfokú angol nyelvismeret.

Aminek örülünk:

  • reklám- vagy grafikai ügynökségnél szerzett tapasztalat;
  • tipográfiai ismeretek;
  • megbízhatóság és precizitás;
  • proaktív és kreatív gondolkodásmód, igényes és kifinomult látásmód;
  • önállóság és rugalmasság;
  • lelkesedés és elkötelezettség.

Amit mi adunk:

  • versenyképes jövedelem, stabil intézményi háttér;
  • határozatlan idejű munkaviszony, a munkavégzés helye: Budapest.

Jelentkezés:nmhh.hu/karrier

  • fényképes, magyar nyelvű szakmai önéletrajz;
  • motivációs levél;
  • referenciamunka;
  • jelentkezési határidő: 2019. november 8.

A jelentkezéseket a benyújtási határidő után egy hónapon belül elbíráljuk. A munkakör a kiválasztási folyamat után azonnal betölthető. Csak azokat a pályázókat áll módunkban személyesen is meghallgatni, akik képzettségük, ismereteik és szakmai tapasztalataik alapján elképzeléseinknek mindenben megfelelnek. A kiválasztási folyamat része egy próbafeladat.