700 ezren nézték a magyar sikert

Több mint 700 ezren kapcsoltak legalább rövid időre a Sport1-re, a Magyarország-Lengyelország vb-nyolcaddöntő közvetítésére.

A Nielsen Közönségmérés adatai alapján a Barcelonából közvetített Magyarország-Lengyelország vb-nyolcaddöntő közvetítésére több mint 700 ezren voltak kíváncsiak. A Sport1 a mérkőzéssel a fogyasztói szempontból legfontosabb, 18-49 éves férfiak körében 10,3-as közönségarányt ért el. A sportcsatorna ezzel a versenytársakat megelőzve a két nagy kereskedelmi csatorna mögött az előkelő harmadik helyet szerezte meg.

A sorozatnak azonban még nincs vége, a negyeddöntőben szerda este Dánia lesz az ellenfél. A Sport1 20:30-tól élőben, HD minőségben közvetíti a találkozót. Matuz Krisztián a helyszínről, a barcelonai Palau Sant Jordi arénából jelentkezik. A meccsről itt olvashat többet.