Újabb Washington-győzelem az NHL nagydöntőjében

2018 NHL Stanley Cup Final - Game Four GettyImageRank2 SPORT ICE HOCKEY National Hockey League
WASHINGTON, DC - JUNE 04: Marc-Andre Fleury #29 of the Vegas Golden Knights tends net against the Washington Capitals in Game Four of the 2018 NHL Stanley Cup Final at Capital One Arena on June 4, 2018 in Washington, DC. The Capitals defeated the Golden Knights 6-2. Gregory Shamus/Getty Images/AFP
A Washington Capitals 6-2-re nyert a vendég újonc Vegas Golden Knights ellen az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) döntőjének negyedik mérkőzésén magyar idő szerint kedd hajnalban, így 3-1-re vezet, és már csak egyetlen siker választja el fennállása első Stanley Kupa-győzelmétől.

Az egyik csapat negyedik sikeréig tartó párharc közép-európai idő szerint péntek hajnalban folytatódik Las Vegasban.

A most négy gólpasszt kiosztó orosz Jevgenyij Kuznyecov immár 31 ponttal vezeti a listát.

Stanley Kupa, döntő, 4. mérkőzés: Washington Capitals-Vegas Golden Knights 6-2 (3-0, 1-0, 2-2)
gól: Oshie (10.), Wilson (17.), Smith-Pelly (20.), Carlson (36.), Kempny (54.), Connolly (59.), illetve Neal (46.), Smith (53.)

Az egyik csapat negyedik győzelméig tartó párharc állása: 3-1 a Washington javára.